Meritroyalbet Para Yatırma

Aralık 30, 2020 Posted in İçerik by Yorum yapılmamış

Meritroyalbet, para yatırma konusunda üyelerine birçok avantaj sağlamaktadır. Bir kullanıcı, Meritroyalbet  üyelik hesabına para yatırmak istediğinde; hem banka havalesi olarak, hem cepbanktan, hem de webnakit gibi yollar ile birlikte para yatırma işlemini hızlıca gerçekleştirebilirler.

Meritroyalbet Para Yatırma Alt ve Üst Limitleri

Meritroyalbet  üyelik hesabına yukarıda belirtilen yöntemler ile para yatırmak isteyen bir kullanıcı en az 50 Türk Lirası yatırabilmektedir. Ayrıca ‘cepbank’ ve ‘webnakit’ yolu ile para yatırmak isteyen bir üyenin alt para yatırım limiti 20 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Para çekim işleminde ise, üye en az 100 Türk Lirası çekebilmektedir.

Meritroyalbet Para Çekme

Meritroyalbet  mobil hesabından para çekmek isteyen kullanıcılar gün içerisinde en fazla iki kere çekim hakkında sahiptir. Bu çekim hakkı, vip yani üst müşteriler için farklılıklar gösterebilmektedir. Gün içerisinde iki kez çekim hakkı bulunan üyelerin çekebilecekleri en fazla miktar 10.000 Türk Lirası’dır. Yine aynı şekilde bu limit vip kullanıcılar için değişebilmektedir. Ayrıca bu çekim işlemleri uzun süre bekletmeden sadece 5 dakika içinde onaylanmakta ve para hesabınıza çabucak geçebilmektedir.

Meritroyalbet ile Çalışan Bankalar

Meritroyalbet  sitesi, yatırım ve çekim işlemleri için birkaç banka ile anlaşmalıdır. Kullanıcılar, bu bankaların herhangi birinde çekim ve yatırım işlemlerini hızlı bir şekilde halledebilmektedirler. 

Meritroyalbet ’in anlaşmalı olduğu bankalar aşağıda sıralanmıştır:

 • Finansbank
 • Halkbank
 • Denizbank
 • ING Bank
 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
 • Akbank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • Garanti Bankası
 • Vakıfbank

Üyeler, yukarıda sıralanan bankalardan kolay ve hızlı bir şekilde Meritroyalbet  para yatırma işlemlerini halledebilmektedirler.

Meritroyalbet  Hesabına Banka Havalesi ile Para Yatırma Aşamaları

 1. Aşama: Üye, canlı yardıma bağlanarak, yatırma işlemini gerçekleştireceği banka hesabının bilgilerini istemelidir.
 2. Aşama: Canlı yardım tarafından verilen banka hesap numarası veya iban numarasına havale işlemini gerçekleştirmelidir.
 3. Adım: Üyelik hesabına girip ‘para yatır’ bölümündeki form doldurulmalıdır.

Bu aşamaları sırası ile yapan üyenin hesabı 2 dakika içinde güncellenmektedir.

Banka Havalesi ile Para Çekme

Meritroyalbet ’ten para çekmek isteyen bir üye, öncelikli olarak üyelik hesabına girerek; banka ekle kısmında bulunan ve adına kayıtlı olan banka İban numarasını girerek sisteme tanımlamalıdır. Bundan sonra ise ‘Para Çek’ kısmına tıklayınca açılan forma çekilmek istenen miktarı ve eklenilen bankayı girerek çekim talebi oluşturmalıdır. Çekim talebi de işleme alındıktan sonra en az 5, en fazla ise 10 dakika içinde çekilmek istenen miktar kullanıcının banka hesabına aktarılmaktadır.

Meritroyalbet Hesabına Cepbank ile Para Yatırma

Cepbank’tan para yatırma yöntemi sadece anlaşmalı bankalar ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu bankalar; Garanti Bankası, Yapıkredi Bankası, Akbank ve Türkiye İş Bankası’dır.

Tavsiye İçerik => Meritroyalbet  Para Yatırma ve Çekme Limitler

Webnakit ile Para Yatırma Yöntemi

Webnakit internet adresine girilerek, sistem üzerinden bir üyelik alınır. Bu üyelik ile alınan kod bilgileri ile birlikte Meritroyalbet  sitesine para yatırım işlemi gerçekleştirilebilir.

 

Yorum yapın